Najnowsze wpisy

Fototapeta w sypialni

2023-02-23
Kategorie:Inspiracje

Jedno z najważniejszych miejsc w domu jest sypialnia. Odpowiednie zaaranżowanie tego pomieszczenia jest bardzo ważne, ponieważ sypialnia jest miejscem w którym wypoczywamy, regenerujemy się przed kolejnym dniem pracy i obowiązków. Ostatnio najpopularniejszym trendem w aranżacji jest zastosowanie fototapety w sypialni. Jej niepodważalną zaletą jest to, że potrafi odniemić charakter wnętrza. Jakie fototapety są modne w 2023 roku? Sprawdź!

Fototapeta w łazience

2023-03-08
Kategorie:Inspiracje

Jeśli chcesz żeby Twoja łazienka była orginalnie urządzona, zabaw się dekoracjami ściennymi. Fototapety na wymiar są coraz popularniejszym elementem wystroju łazienek. Lecz biarąc pod uwagę warunki w nich panujące fototapeta musi być wykonana z odpowiedniego materiału i właściwie zabezpieczona przed wilgocią.

Pokój dziecka

2021-09-07

Nic nie sprawia większej przyjemności niż dekorowanie pokoju naszego dziecka.

Modne wzory fototapet

2016-07-06
Kategorie:Nowości

W tym sezonie fototapety są prawdziwą ozdobą wnętrza. Delikatne wzory i jasne barwy ustępują miejsca wyrazistym grafikom.

5 powodów, dla których warto mieć fototapetę we wnętrzu

2016-07-06
Kategorie:Porady

Fototapety z wielkim przytupem wróciły do naszych wnętrz i nie mają już nic wspólnego z PRL-owskim widoczkami. Dziś to stylowe ozdoby ścian, dodające wnętrzom stylu i oryginalności. Oprócz tego jest jeszcze kilka zalet, które skłaniają, do zakupu fototapety.