Fototapety dla chłopców i nastolatków - jakie wybrać?

2023-04-25

Nic nie sprawia większej przyjemności niż dekorowanie pokoju naszego dziecka. Jak przystało na dziecięcy kącik, powinien on być bajkowy i magiczny. Niezbędne są zatem pluszaki, zabawki, kolorowe meble. Do tego coraz więcej rodziców ulega magii fototapet. Dekorowanie dziecięcego pokoju to wielka sztuka, która może okazać się też wielką frajdą, a końcowy efekt będzie cieszyć oko nie tylko naszego malucha.

Wybierając fototapetę do pokoju naszej pociechy należy zwrócić uwagę na jakość użytych materiałów, bo przecież dziecięcy pokój to pomieszczenie w którym ściany nie będą miały "łatwego życia";)

Ważne jest także sprawdzenie jakimi tuszami jest wydrukowana grafika, oraz czy posiadają one certyfikaty higieniczne oraz ekologiczne. W tym miejscu dodamy, że do produkcji naszych fototapet używamy tuszy, które jako nieliczne posiadają certyfikat GREENGUARD Gold, umożliwiający wydruk fototapet do zastosowań wewnętrznych, takich jak: przedszkola, szkoły, czy szpitale oraz innych miejsc użyteczności publicznej z gwarancją bezpieczeństwa.

W naszej ofercie dostępne są wzory które spodobają się małym chłopcom ale również znajdzie się coś dla starszych dzieci i nastolatków.


FOTOTAPETY ZE ZWIERZĘTAMI to najczęściej wybierany motyw do chłopięcych pokoi. Zwierzęce wzory sprawdzą się także jako dekoracja pokoju nastolatka.

Fototapeta mapa świata i zwierzęta w pokoju chłopca Pokój chłopca z fototapetą safari Pokój chłopca leśny z fototapetą
pokój nastolatka z betonową fotototapetą pokój nastolatka z fototapetą ocean i rafa koralowa pokój nastolatka z fototapetą zwierzęta
     FOTOTAPETY MOTORYZACYJNE oraz z innymi środkami transportu. Każdy mężczyzna mały i duży uwielbia szybkie maszyny, dlatego fototapeta z samolotem, pociągiem, wyścigówką czy motorem będzie idealną dekoracją jego pokoju.


Fototapeta formuła1 w pokoju chłopca Fototapeta samolot w pokoju chłopca Fototapeta pociąg w pokoju chłopca
Pokój nastolatka z fototapetą samoloty odrzutowce Fototapeta wyścig motocykli w chłopięcym pokoju POkój chłopca z fototapetą samoloty
     


FOTOTAPETY Z MOTYWEM KOSMOSU


Fototapeta lot balonem Fototapeta czarno-biały kosmos w pokoju nastolatka Fototapeta ukłąd słoneczny w pokoju chłopca