Fototapety dla dziewczynek i nastolatek - jakie wybrać?

2023-03-10


Urządzenie przestrzeni dla dziecka jest niezwykle trudnym zadaniem, w związku z często zmieniającymi się zainteresowaniami. Dlatego fototapeta będzie dobrym pomysłem na dekorację ściany, którą można szybko zmienić w przypadku zmiany hobby naszej pociechy.


Dziewczynki i nastolatki uwielbiają dekorować swoją małą przestrzeń, więc my wychodzimy na przeciw z szeroką gamą wzorów:

Fototapety w kwiaty - wzór który od razu kojarzy się z dziewczęcym pokojem. Kolorowe kwieciste łąki i tropikalne kwiaty znajdą swoje miejsce zarówno w pokoju dziewczynki jak i nastolatki.

Fototapeta różowa łąka Fototapeta tropikalne kwiaty do pokoju nastolatki Fototapeta dzika łąka w pokoju dziewczynki
     

Fototapeta ze zwierzętami - motyw, który wprowadzi do wnętrza radosną, czasem nawet bajkową atmosferę. Dziewczynki uwielbiają zwierzątka, więc ściana udekorowana ich wizerunkiem na pewno ich ucieszy.

Tapeta urocze pandy Fototapeta magiczny las Fototapeta urocze zwierzątka i kwiaty
     

Fototapeta z motywem natury - uniwersalny motyw, który będzie pasował także do dziewczęcego pokoju. Wzory inspirowane przyrodą i jej barwami. 

Pokój dziecięcy z fototapetą tęcza Pokój dziewczynki gamour z artystyczną fototapetą kwiat Pokój nastolatki z fototapetą liście