Wpisy z kategorii: Inspiracje

Fototapeta w łazience

2023-03-08
Kategorie:Inspiracje

Jeśli chcesz żeby Twoja łazienka była orginalnie urządzona, zabaw się dekoracjami ściennymi. Fototapety na wymiar są coraz popularniejszym elementem wystroju łazienek. Lecz biarąc pod uwagę warunki w nich panujące fototapeta musi być wykonana z odpowiedniego materiału i właściwie zabezpieczona przed wilgocią.

Fototapeta w sypialni

2023-02-23
Kategorie:Inspiracje

Jedno z najważniejszych miejsc w domu jest sypialnia. Odpowiednie zaaranżowanie tego pomieszczenia jest bardzo ważne, ponieważ sypialnia jest miejscem w którym wypoczywamy, regenerujemy się przed kolejnym dniem pracy i obowiązków. Ostatnio najpopularniejszym trendem w aranżacji jest zastosowanie fototapety w sypialni. Jej niepodważalną zaletą jest to, że potrafi odniemić charakter wnętrza. Jakie fototapety są modne w 2023 roku? Sprawdź!

Pomysł na aranżację ścianki TV

2023-04-25
Kategorie:Inspiracje

W większości domów życie rodzinne toczy się w salonie a dokładniej w strefie kina domowego. To właśnie tu skupia się wzrok domowników i gości, dlatego zadbaj o odpowiednią aranżację tego miejsca. Jak modnie zagospodarować ściankę medialną? Sprawdź nasze propozycje!