Pokój dziecka

2021-09-07

Nic nie sprawia większej przyjemności niż dekorowanie pokoju naszego dziecka. Jak przystało na dziecięcy kącik, powinien on być bajkowy i magiczny. Niezbędne są zatem pluszaki, zabawki, kolorowe meble. Do tego coraz więcej rodziców ulega magii fototapet.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno wzory dla dziewczynek jak i dla chłopców, dla najmłodszych jak i tych starszych. Dekorowanie dziecięcego pokoju to wielka sztuka, która może okazać się też wielką frajdą, a końcowy efekt będzie cieszyć oko nie tylko naszego malucha.

Pamiętaj o kilku ważnych zasadach. Po pierwsze: wybierz dobrej jakości materiał, który bez problemy można myć. To obowiązkowa cecha fototapet znajdujących się w pokoju dziecka, która daje możliwość wyczyszczenia różnego rodzaju zabrudzeń. Po drugie: gdy zdecydujesz się na fototapetę o wyrazistym motywie, zastosuj ją tylko na jednej ścianie, a na pozostałe wybierz neutralny kolor. Pokój dziecka to pomieszczenie, w którym dużo się dzieje. Kolorowe meble i zabawki jak i często panujący w chaos wymagają neutralnego tła. Po trzecie: wybierając fototapetę sprawdź czy materiały z których jest wykonana posiadają niezbędne atesty oraz czy wydruk jest wolny od toksycznych zapachów.

Nasze fototapety wykonujemy z materiałów posiadających atest PZH co gwarantuje bezpieczne dla zdrowia użytkowanie w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych.


1000_F_397316376_SR3c8FxMyuto5YNeTpG6JNYxqmQwZ4ls