O firmie

Serwis www.marubi.pl jest własnością Agencji Reklamowej Czyżkowski.net i stanowi jedną z istotnych gałęzi działalności naszej firmy.

Drukiem i montażem fototapet zajmujemy się od 2010r. Przez ten okres zrealizowaliśmy setki zleceń związanych z tematyką dekoracji ścian. W 2012r. narodził się pomysł uruchomienia serwisu internetowego dekoracjascian.com, który później przekształcił się w marubi.pl.

Jeśli chodzi o produkcję fototapet to posiadamy doświadczenie oraz zaplecze maszynowe, w tym drukarkę wielkoformatową Epson SC 40610 zakupioną z myślą o wysokiej rozdzielczości i jakości druków. Wykorzystywana technologia tuszy UltraChrome GS3 zapewnia bezwonne, ekologiczne oraz bezpieczne dla zdrowia wydruki.

Współpracujemy z wieloma firmami, które cenią sobie naszą jakość oraz szybkie terminy realizacji. Naszymi stałymi odbiorcami poza klientami indywidualnymi są m.in przedsiębiorstwa meblowe, szklarze, architekci, dekoratorzy wnętrz oraz sklepy z materiałami wykończeniowymi i dekoratorskim.

Podsumowując jesteśmy firmą nowoczesną oraz godną zaufania, która z wielką przyjemnością i zaangażowaniem zajmie się przygotowaniem fototapet, obrazów, plakatów oraz naklejek potrzebnych do Twojego wnętrza.