Marmur biały z fioletowymi żyłkami
Fototapeta na wymiar inspirowana wzorem popularnego marmuru. Połączenie białego marmuru i fioletowo-różowych elementów sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach.
Marmur dodaj do wnętrza trochę luksusu.


Fototapeta Lapis w nowoczesnej aranżacji salonu z komodą w kolorze butelkowej zieleni.

Aranżacja z marmurową tapetą i złotymi i zielonymi dodatkami.
Wybierz materiał:
Szerokośćcm
Wysokośćcm
Efekty
Powierzchnia 1
Cena:149,00PLN

Zachęcamy do zamówienia zestawu próbek naszych tapet. Otrzymają wtedy Państwo okazje do sprawdzenia kolorystyki we własnym wnętrzu, spasowania do elementów wyposażenia i dekoracji, dotknięcia materiału i dobrania odpowiedniej faktury.
CZAS REALIZACJI
Realizację zamówienia staramy się zamknąć w ciągu 5-7 dni roboczych licząc od zaksięgowania wpłaty. Podany czas nie obejmuje czasu dostawy - w przypadku wysyłki kurierskiej należy doliczyć 1-2 dni robocze.

JAK ZAMAWIAĆ
Wybierz odpowiedni materiał i podaj w centymetrach wymiar ściany, a kalkulator obliczy cenę fototapety.

Wymiar podaj bez dodatkowego zapasu, ponieważ podczas przygotowywania fototapety dodajemy zapas do każdego z podanych wymiarów.

Wydruk dzielony jest na bryty (pionowe pasy tapety) o równych szerokościach do 130cm w zależności od zamawianej szerokości.
Fototapety zawsze drukujemy z 2 cm zakładem, aby idealnie spasować oba pasy fototapety. Zakładkę można odciąć podczas montażu, stosując technikę podwójnego cięcia. Instrukcja montażu do pobrania w zakładce do pobrania.

NIETYPOWE ŚCIANY
Jeśli potrzebujesz zamówić fototapetę na nietypową ścianę, np. ze skosem - skontaktuj się z nami mailowo, w treści maila wpisz nazwę wybranej grafiki oraz wymiary ściany. Dużym ułatwieniem będzie także jeśli prześlesz do nas zdjęcie lub szklic ściany.

WAŻNE INFORMACJE
W celu zabezpieczenia fototapety można pokryć ją lakierem tzn kafle w płynie, który tworzy na tapetach wodoodporną powłokę, chroniącą tapety przed wilgocią i zabrudzeniami oraz zwiększa ich odporność na uszkodzenia mechaniczne. Należy jednak przed aplikacją wykonać próbę na niewidocznym fragmencie fototapety oraz postępować zgodnie z zaleceniami producenta produktu do laminowania.

Fototapeta wykonana jest z wysokiej jakości materiału, jednak należy obchodzić się z nią delikatnie, aby jej nie rozerwać, każdy wydruk ma granice wytrzymałości na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne.Krawędzie fototapet są najbardziej narażone na naprężenia materiału i najszybsze schnięcie. Aby dodatkowo podkleić krawędzie możemy użyć kleju do tapet w tubce.

Pamiętajmy, że  nie da się wyeliminować efektu łączenia brytów, ale należy pamiętać, aby fototapetę zawsze zaczynać kleić od źródła światła słonecznego (czyli okna, drzwi) łączenie  jest wtedy mniej widoczne.

Każda ściana, na której aplikujemy produkty wymaga indywidualnego podejścia. Oznacza to, że produkt który dobrze sprawdził się w jednym miejscu, w innym może się nie nadawać. Każda ściana jest inna (ze względu na różnorodność wykorzystywanych materiałów i technik budowlanych) i zalecamy wykonać test materiału na danej powierzchni.

Grafiki ze złotymi, srebrnymi oraz miedzianymi elementami nie są wybiórczo metalizowane. Podczas wydruku możemy uzyskać jedynie efekt tekstury w kolorze złota, srebra lub miedzi. W razie wątpliwości dajemy możliwość zamówienia próbki fototapety.