Współpraca

Jesteśmy niezależnym producentem dekoracji ściennych, w tym tapet i fototapet. A nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych jak również dystrybutorów zajmujących się szeroko rozumianym wykończeniem wnętrz.

Pośrednicy nawiązujący współpracę z serwisem www.marubi.pl nie muszą posiadać doświadczenia związanego z fototapetami. Zapewniamy pełne przygotowanie oraz gwarantujemy stałe wsparcie. Oferujemy fachowe doradztwo dotyczące projektów jak i wykonania w przypadku niestandardowych rozwiązań architektonicznych (wnęki, skośne sufity, itp.)

Architekci i Dystrybutorzy

Naszymi partnerami są architekci, dekoratorzy wnętrz, firmy remontowe, sklepy meblowe, stolarze, sklepy z materiałami do wykończenia i dekoracji wnętrz oraz szklarze.

Jeśli jesteś jednym z nich nawiąż z nami współpracę. Nie musisz nic inwestować, ale możesz poszerzyć swoją działalność o bardzo atrakcyjny produkt jakim są fototapety i dekoracje ścienne. Decydując się na współpracę z nami masz zapewnione wsparcie marketingowe. Dostarczymy Ci wzorniki oraz materiały promocyjne (ulotki, rollupy, banery).

Korzyści z współpracy:

  1. Wysoka jakość wydruków i materiałów.
  2. Szybkie terminy realizacji.
  3. Wsparcie techniczne, graficzne i marketingowe.
  4. Atrakcyjny system rabatowy.


Graficy i twórcy

Tworzysz i chciałbyś się podzielić z innymi swoimi pracami? Skontaktuj się z nami, do wiadomości dołącz swoje portfolio abyśmy mogli Cię lepiej poznać. Dziel się swoim talentem a my podzielimy się z Tobą naszym zyskiem.

Montażyści fototapet

Masz doświadczenie w klejeniu fototapet flizelinowych i folii samoprzylepnych, skontaktuj się z nami i prześlij nam zdjęcia swoich realizacji. Prześlemy Ci wszystkie informacje oraz próbki naszych fototapet do przetestowania. Twoje dane kontaktowe umieścimy na liście autoryzowanych montażystów na naszej stronie.