Fototapety do pokoju nastolatka i nastolatki

Efektowna fototapeta do pokoju młodzieżowego 

Czas pędzi nieubłaganie i wielu rodziców zachodzi w głowę, jak to się stało, że jeszcze wczoraj ich pociecha bawiła się lalkami czy samochodami, a za chwilę będzie wkraczała w dorosłość. Rodzice uzmysławiają siebie ten stan rzeczy najczęściej wtedy, gdy usłyszą „ja już jestem na to za duży/a” albo „to jest dziecinne”. Takie sformułowania padają z usta dzieci zarówno w kontekście ubioru, jak i wystroju pokoju. Dlatego, jeśli przyszedł czas, kiedy musisz przeprowadzić metamorfozę w królestwie swojej pociechy i zastanawiasz się, jaka fototapeta do pokoju młodzieżowego będzie strzałem w dziesiątkę, to doskonale trafiłeś. Na marubi.pl znajdziesz mnóstwo przepięknych wzorów dla nastolatków. 

Fototapety 3D do pokoju młodzieżowego 

Wybór fototapet jest ogromny, dzięki czemu każdy młodzieniec jest w stanie znaleźć to, co w pełni odpowiada jego wymaganiom. Podstęp technologiczny sprawił, że aranżacja wnętrz to czysta przyjemność, a jedynymi ograniczeniami są finanse oraz własna wyobraźnia. W ostatnim czasie szczególnym zainteresowaniem cieszy się fototapeta do pokoju nastolatka 3D. U nas dostępnych jest wiele pięknych motywów, które robią nietuzinkowe wrażenie i czynią pokój miejscem wyjątkowym, z którego nie chce się wychodzić. Warto też dodać, że często wykorzystywane są fototapety do małego salonu, ponieważ mają tę zaletę, że optycznie powiększają wnętrza i nadają im głębi. 

Fototapety do pokoju młodzieżowego dla dziewczyny 

Młode damy często poszukują dopiero swojego stylu, a tym samym ich gust ulega zmianie. Na szczęście wybierając wysokiej jakości fototapetę, można przeprowadzić metamorfozę wnętrza szybko i sprawnie. A efekt przejdzie najśmielsze oczekiwania. Zarówno najmodniejsze fototapety do sypialni, jak i do pokoju nastolatki, to takie, które przedstawiają motywy kwiatowe, naturę i wzory geometryczne. Różnorodność kolorów jest tak duża, że z łatwością można dopasować je do pozostałych elementów wystroju. Nowoczesne fototapety do pokoju młodzieżowego dla dziewczyny świetnie komponują się z jasnymi meblami i modny i dodatkami. 

Fototapety do pokoju młodzieżowego dla chłopca 

W sklepie Marubi czeka mnóstwo inspiracji, które zdobędą serca każdego nastolatka. Motywami, które szczególnie podobają się dorastającym chłopcom są motocykle, samochody, kosmos oraz mapy. Te fototapety same w sobie są prawdziwym arcydziełem, a jeśli dodatkowo sięgniemy po wersje trójwymiarowe, to efekt będzie jeszcze bardziej spektakularny. Fototapety do pokoju młodzieżowego dla chłopca mogą mieć jasne lub ciemne barwy. W tym drugim przypadku trzeba ograniczyć się wyłącznie do jednej ściany, ponieważ w innym razie pomieszczenie może stać się zbyt ciemne i przytłaczające. Z kolei przy jasnych fototapetach można pokusić się o pokrycie nią również sąsiadujące ściany. 

Fototapeta do pokoju nastolatka – własny wzór 

Twojemu dziecku marzy się fototapeta z motywami, których nigdzie nie możesz znaleźć? W takim razie mamy rozwiązanie tego problemu, a mianowicie u nas można zamówić fototapety 3D do kuchni, pokoju dziecka, salonu, łazienki czy przedpokoju stworzone według własnego pomysłu. Wystarczy tylko przesłać dowolną fotografię albo grafikę, podać wymiar, a my wydrukujemy przepiękną fototapetę, która będzie prawdziwym unikatem. Tym samym fototapeta 3D do pokoju młodzieżowego może w pełni odpowiadać zainteresowaniom młodego człowieka, odzwierciedlać jego pasje czy wyrażać jego styl. 

Idealna fototapeta do małego pokoju

Remont pokoju nastolatka zawsze jest dość sporym wyzwaniem, ale sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy w grę wchodzi mały metraż. Jaka fototapeta do małego pokoju będzie najlepszym wyborem? Z pewnością na pierwszym miejscu plasuje się ta, która ma efekt 3D. Tak jak już wspomniano, trójwymiarowość ma wielką móc i poza tym, że ślicznie wygląda, to jeszcze optycznie powiększa. Stąd też coraz częściej wybierana jest fototapeta 3D do łazienki. Drugą kwestią, o której należy pamiętać przy aranżacji małych wnętrz jest to, aby wybierać jasne kolory i nie przesadzać z ilością ozdób. 

Fototapeta 3D do pokoju młodzieżowego – rodzaj materiału 

Wybór konkretnego wzoru to połowa sukcesu, bowiem pozostaje jeszcze kwestia podjęcia decyzji o materiale. U nas dostępny jest winyl na flizelinie 350g oraz winyl na bawełnę 750g. To, co cechuje te nowoczesne fototapety 3D do pokoju młodzieżowego to wysoka jakość – materiału oraz wydruku. W zależności od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć można zamówić fototapetę o fakturze piasku, betonu lub prążków 3D. Aby podjąć świadomy wybór, umożliwiamy naszym klientom zamówienie próbek wybranych przez siebie motywów.

Fototapeta do pokoju nastolatki zabezpieczona lakierem 

W sprzedaży dostępne są specjalne lakiery, czyli tak zwane kafle w płynie, które dodatkowo chronią powierzchnię fototapety przed wilgocią i zniszczeniem. Zazwyczaj takie rozwiązanie stosowane jest wtedy, gdy wybierana jest fototapeta do przedpokoju 3D lub do łazienki. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zabezpieczyć ją w ten sposób również w innych pomieszczeniach. 

Twoja pociecha dorosła i fototapeta do pokoju dziecięcego musi zostać wymieniona na bardziej poważną, czyli taką, która przypadnie do gustu młodzieży? W naszym sklepie znajdziesz mnóstwo propozycji dla nastolatek i nastolatków, które sprawią, że wnętrze będzie stylowe, nowoczesne i klimatyczne!