Fototapeta na ścianie z ukrytymi drzwiami

2023-04-06

Drzwi ukryte to w ostatnim czasie bardzo modny elemet wyposażenia wnętrza. Nic dziwnego że wciąż zyskuje na popularności, bo takie rozwiązanie daje nam nieskończone możliwości wykończenia ściany i skrzydła. Najprostszy sposób to pomalowanie farbą akrylową. Stworzenie bradziej dekoracyjnego efektu uzyskamy naklejając fototapetę lub pokrywając powierzchnię tynkiem strukturalnym imitującym beton czy kamień.


Nasze fototapety winylowe idealnie nadają się do przyklejenia właśnie na taką ścianę z ukrytymi drzwiami. Nasi graficy przygotują ją tak aby łączenia pasów wypadały na powierzchni ściany, wystarczy że do zamówienia dołączysz rysunek z wymiarami (niezbędne informacje to szerokość i wysokość ściany, szerokość i wysokość drzwi oraz ich odległość od krawęzi ściany), a w odpowiedzi otrzymasz wizualizację z podziałem na bryty fototapety.drzwi

 
wiz_drzwi

Fototapety winylowe produkowane przez Marubi.pl można naklejać na dowlną powierzchnię. Dlatego efekt ukrytych drzwi można uzystakć także oklejając zwykła drzwi, warunkiem jest że ich powierzchnia będzie gładka, bez ozdobnych frezów i szprosów.


Przykładowa metamorfoza korytarza z użyciem fototapety Flamingoo in foggy

Metamorfoza korytarza z fototapetą