Jaka fototapeta do łazienki?

2023-03-08
Kategorie:Inspiracje

Jeśli chcesz żeby Twoja łazienka była oryginalnie urządzona, zabaw się dekoracjami ściennymi. Fototapety na wymiar są coraz popularniejszym elementem wystroju łazienek. Lecz biorąc pod uwagę warunki w nich panujące fototapeta musi być wykonana z odpowiedniego materiału i właściwie zabezpieczona przed wilgocią.

Na ścianie, która nie ma bezpośredniego kontaktu z wodą można zastosować fototapety winylowe na bazie flizeliny. W strefie mokrej sprawdzą się fototapety zabezpieczone laminatem - charakteryzują się one największą wytrzymałością na zmiany mechaniczne oraz wodoodpornością. Można je również czyścić za pomocą wilgotnej szmatki oraz delikatnych detergentów.

Do zabezpieczenia grafik polecamy lakier do ścian AQUA CERAMIC tzw. kafle w płynie, który tworzy na tapecie satynową powłokę odporną na wilgoć, ale także na ścieranie i detergenty. Laminat, tak samo jak nasze fototapety posiada rozszerzony atest PZH, dla placówek medycznych, szkolnych czy gastronomicznych.

Fototapeta na wymiar w łazience ma wiele zalet. Po pierwsze jest szybkim sposobem na rearanżację wnętrza bez dużego nakładu pracy i finansów.

wiz_01 wiz_łazienka_01 wiz_łazienka
wiz_łazienka_02 wiz_łazienka_03 wiz_łazienka_04
wiz_łazienka_05 wiz_łazienka_05 wiz_łazienka_07